به گزارش روابط عمومی مجلس دانش آموزی ناحیه ۳ مشهد مقدس، مجلس دانش آموزی استان خراسان‌رضوی به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی بیانیه ای صادر کرده است.

⭕قرائت بیانیه توسط آقای بنیامین طوفانی، نائب رئیس مجلس دانش آموزی خراسان رضوی:

⭕متن بیانیه بدین شرح است:

« بِسمِ الله قاصِم جَبّارین»

« وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ »

و هرگز گمان مبر آنان که در راه خدا کشته شدند مرده اند، بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی داده می شوند.(سوره آل عمران ، آیه 169)

«بمیرید بمیرید در این عشق بمیرید / بمیرید بمیرید وزین مرگ نترسید»

و چه خوش نترسید آن یگانه مرد میدان، آن اسطوره رشادت و شهامت، آن گوهر اخلاق و رهرو راه ولایت، و چه زیبا چراغ راهی از خود باقی گذاشت آن شیرمرد میدان نبرد حق علیه باطل! زمانی میدان جنگش فکّه و تنگه ابوقریب بود، زمانی میدان جنگش کوچه های تنگ و خاکی غزه و لبنان بود، زمانی میدان جنگش صحرا های برهوت اطراف دمشق بود. زمان برایش معنی نداشت، مرد میدان بود و مجاهد بدون مرز!

کور شوید حسودان اهریمن منش، ای بی مایگان بی وجود، تفو برشما که جرأت جنگ رو در رو با او را نداشتید و دست آخر در شبی تاریک به غافل پرپرش کردید؛ اما ای کوردلان چه پنداشتید که قاسممان را بردید؟! بجایش هزاران قاسم بلند شدند و راهش را ادامه خواهند داد. به قول پیر فرزانه جمارانمان:«بکشید ما را، ملت ما بیدارتر می شود».

شهید کردید او را و به خیال واهیتان با ترور او، رسالتش را پایان دادید؛ اما ندانستید رسالتش پایان نیافت که هیچ؛ رسالت او در دل هر ایرانی مومن و وطن پرست سرلوحه حرکت های ضد استکباری و عامل اقدامات عدالت‌خواهانه مظلومان جهان قرار گرفت. شهید سلیمانی، هم در زمان زنده بودنش استکبار را شکست داد، هم با شهادتش شکست داد.

در میان لاله های وطن، او لاله ای گلگون تر بود. حاج قاسم با دیگر شهدا فرق می کرد. همانگونه که رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای حفظه الله تعالی علیه در بیانات خود شهید سلیمانی را اینگونه توصیف می کنند:« ما شهید زیاد داریم امّا شهیدی که به دست خبیث‌ترین انسان های عالم یعنی خود آمریکایی‌ها به شهادت برسد چنین شهیدی غیر از حاج قاسم من کس دیگری را یادم نمی‌آید.»

حاج قاسم! قسم به خون ریخته شده ات، قسم به مظلومیتت، راهت را ادامه میدهیم. ما دانش آموزان و نوجوانان دهه هشتادی در جهت تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی و عمل به سخنان داهیانه رهبر فرزانه انقلاب مدظله العالی راهت را ادامه می دهیم تا دشمنان ایران اسلامی – به خصوص آمریکای جنایت کار و رژیم جعلی صهیونیستی- بدانند ما فرزندان ایران، بیدار تر و آگاه تر از دیروز در حفظ ارزش هایمان ایستاده ایم. ریشه فرهنگ و تمدن ما از جوانه های دروغین به ظاهر ارزشمندتان، به مراتب مستحکم تر است و قطعا نخواهید توانست راهمان را به بیراهه بکشانید. ما نوجوانان قد علم کرده ایم و با عزمی راسخ و الگو گرفته از حاج قاسم سلیمانی، مقابلتان خواهیم ایستاد.

ما نمایندگان مجلس دانش آموزی خراسان رضوی رسالت خود را در این می دانیم تا با در پیش گرفتن راه شهیدانی همچون حاج قاسم سلیمانی و با بهره گیری از رهنمود های ولایت معزز فقیه به هموار کردن راه پرورش حاج قاسم های نسل آینده ، ترویج فرهنگ نوین ایرانی-اسلامی و حفظ ارزش های انقلاب پردازیم تا گامی مؤثر در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی و در پی آن زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله اعظم عج ارواحنا فداه، باشیم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.