✴️به گزارش روابط عمومی مجلس دانش آموزی ناحیه ۳ مشهد مقدس، جشن میلاد امام مهربانی ها امام رضا (ع) صبح ۲۱خرداد ۱۴۰۱ در محوطه اداره آموزش و پرورش ناحیه ۳ مشهد مقدس برگزار شد.

🔸سمیه سادات ابراهیمی مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ در این مراسم در مورد خصوصیات و صفات شخصیتی امام رئوف، سخن گفت و در ادامه بیان کرد: اگر ما درک کنیم در کنار چه بزرگواری و چه دریای رحمتی هستیم، از هیچ کس دیگری کمک نخواهیم گرفت و هیچ جای دیگری نخواهیم رفت.

🔸ایشان در ادامه افزود: جشن هایی که ما امروزه در ولادت امامان عزیزمان برگزار می کنیم لازم هستند اما اثرشان کم خواهد بود اگر سیره امامان را در زندگی شخصی، خانوادگی و اداری خودمان پیاده نکنیم.

🔸مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ مشهد مقدس، رأفت امام رضا (ع) را مورد تاکید قرار داد و گفت: در صورتی که تیمی، همدل و همراه باشند و رأفت امام رضایی داشته باشند، کارها به خوبی پیش خواهد رفت.

🔸سمیه سادات ابراهیمی اظهار کرد: امیدوارم در این روز عزیز، روزی که متعلق به امام رضا (ع) است و ما همسایه های ایشان هستیم – که ان شاء الله همسایه های خوبی برایشان باشیم- همگی در خوان رحمت امام عزیزمان که ولی نعمت مادی، معنوی و فکری ما هستند، این داشته ارزشمند را قدر بدانیم و در ظل عنایاتشان در دنیا و آخرت باشیم.

🔸️همچنین آقای بنیامین طوفانی رییس مجلس دانش آموزی ناحیه ۳ مشهد مقدس نکاتی را در مورد دهه کرامت یادآور شدند.

جشن ولادت امام رضا (ع) در اداره آموزش و پرورش ناحیه ۳ مشهد مقدس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.